شرکت تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب

اولین و برزگترین تولید کننده و طراح فیلترهای پلی پروپلین، نخ تابیده، فیلترهای کربنی و خاص

دارنده سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت Alliance کانادا

شرکت تولیدی صنعتی در سال 94 با هدف قطع وابستگی صنایع مختلف در زمینه فیلترهای مورد نیاز سیستمهای تصفیه مایعات تاسیس گردیده است . این شرکت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همگان با تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از کادری مجرب و ادامه خواندن “شرکت تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب”

فیلترهای کربن فعال (GAC , UDF )

وظیفه فیلترهای کربنی حذف کلر ، گازهای شیمیایی ، ناخالصی های آلی ، بو و طعم نامطبوع و حشره کش ها از آب آشامیدنی است.  خاصیت جذب کنندگی که در سطح کربن وجود دارد باعث می شود که کلر و سایر گازهای شیمیایی محلول در آب جذب این ماده شده و از آب حذف شوند. در زمان تعویض فیترهای کربن فعال : به طور متوسط بعد از گذشت حدود 6 ماه ، این فیلترهای کربنی خاصیت جذب کنندگی خود را از دست داده و اصطلاحا اشباع می شوند . به طوری که دیگر قادر به جذب کلر و سایر گازهای شیمیایی موجود در آب نیستند. اشباع شدن فیلترهای کربن فعال، تجمع مواد آلی در این فیلترها را نیز به دنبال دارد. مواد آلی جذب شده توسط این فیلترها پس از اینکه فیلتر دیگر قادر به جذب کلر نباشد، محیط بسیار مناسبی برای تغذیه و رشد باکتریها، انگلها و سایر میکروارگانیزمها را فراهم آورده و باعث بوجود آمدن مشکلات جدی در بهداشت و سلامت آب میشوند. ادامه خواندن “فیلترهای کربن فعال (GAC , UDF )”

برج خنک کن فایبرگلاس مخروطی

شکل طراحی این نوع برج موجب می شود ۳۰% بازدهی خنک کنندگی این دستگاه با مکش طبیعی متقابل آب و هوا صورت پذیرد، این امر موجب می گرد تا مصرف انرژی تا اندازه ی قابل توجهی کاهش یابد. این دستگاه ها از ظرفیت ۵ تن تبرید تا ۱۰۰ تن به صورت مونتاژ شده ارائه می شود و از ۱۰۰ تن تا ۱۲۵۰ تن تبرید در محل استقرار مونتاژ خواهد شد. ادامه خواندن “برج خنک کن فایبرگلاس مخروطی”

ممبرانهای FRM

ممبرانهای FRM سطحی صاف دارند که خاصیت آبدوستی آنها بطور چشمگیری این گونه مشکلات را حل می کند ، بنابر این ممبرانهای FRM جهت استفاده برای آبهای سطحی و پساب پیشنهاد می شوند .

– ممبران مقاوم در برابر گرفتگی و ایده ال برای آبهای سطحی و فاضلابها

– صرفه جویی در هزینه ها با کاهش تعداد CIP (سیستم شستشوی دوره ای ممبرانها) ادامه خواندن “ممبرانهای FRM”

  • کولیت پسودوممبران